Nikon D3300 již od 8 000 Kč

Malá a lehká digitální jednooká zrcadlovka s rozlišením 24.2 Mpix. Pokud jste v oblasti digitálních jednookých zrcadlovek nováčky nebo se chcete naučit více, režim Průvodce vám poskytne potřebnou asistenci krok za krokem. V okamžiku, kdy jste připraveni sdílet pořízené výsledky, vám volitelný bezdrátový mobilní adaptér Nikon umožní snadno přenášet snímky na vaše oblíbené webové servery pomocí chytrých zařízení.

Fotogalerie produktu
 
Nikon D3300 koupíte již za 8000 Pro více informací klikněte sem.
Velký obrazový snímač zachycuje s působivou ostrostí i ty nejjemnější detaily a vynikající výkon za nízké hladiny osvětlení (až do hodnoty ISO 12 800) poskytuje maximální svobodu pro získání brilantních snímků za špatných světelných podmínek. Jednoduchost a kvalita, a také rychlost, to jsou atributy jednooké zrcadlovky NIKON D3300. Je tomu tak i díky vybavenosti rychlým a výkonným obrazovým procesorem od společnosti Nikon. Procesor umožní vysokorychlostní provoz a může se také pyšnit pokročilými funkcemi redukce šumu. Pomocí těchto funkcí získáte opravdu křišťálově čisté snímky s kvalitními a věrnými barvami, a to i při slabším osvětlení.
Zvažujete koupi Nikon D3300? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Typ fotoaparátu: zrcadlovky
Rozlišení: 24.2 Mpix
Optický zoom: 3 x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: APS-C
Videosekvence: ano
Rozlišení videa: 1920 x 1080
HD Video: ano
Full HD video: ano
Frekvence snímků videa: 60 fps

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon D3300, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)