Panasonic Lumix DMC-FT30 již od 2999 Kč

Fotoaparát Panasonic DMC-FT30EP ve stylovém provedení vás jistě překvapí svou maximální odolností. U fotoaparátu jistě při svých aktivitách oceníte funkci Torch Light. Jedná se o kapesní svítilnu pro kvalitní přisvícení na větší vzdálenost, než bývá obvyklé. To výrazně vylepšuje kvalitu videozáznamů které fotoaparát zaznamenává v rozlišení HD (1280×720 pixelů při 25 snímcích za sekundu do formátu MP4).

Fotogalerie produktu
 
Panasonic Lumix DMC-FT30 koupíte již za 2999 Pro více informací klikněte sem.

Režim Kreativní panorama umožňuje vytvářet panoramatické snímky na šířku i na výšku. Režim nadhledu vám usnadní komponování záběru při fotografování vysoko nad hlavou nebo nízko u země. Časosběrné snímání vám pomůže vytvořit videosekvence rozkvétajících květin nebo rychle letících mraků. Fotoaparát je vybaven optickým stabilizátorem MEGA O.I.S. díky kterému získáte ostré a jasné snímky. Stabilizátor s vzorkovací frekvencí 4000 za sekundu přesně rozpozná a kompenzuje i minimální třesení rukou.
S úžasnou funkcí Red Color Reproduction, pokročilého režimu Advanced Underwater Mode, kompenzuje fotoaparát ztrátu červené barvy, která se rychle ztrácí pod vodní hladinou. Režim ji automaticky doplňuje, aby snímky vypadaly vždy kvalitně a přirozeně.

Fotogalerie produktu
 
Panasonic Lumix DMC-FT30 koupíte již za 2999 Pro více informací klikněte sem.

Specifikace
Rozlišení: 16 Mpix
Optický zoom: 4 x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CCD
Formát snímku: MPEG-4

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Panasonic Lumix DMC-FT30, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)