Recenze Olympus PEN E-PL6 již od 8 990 Kč

Olympus PEN E-PL6

Olympus PEN E-PL6 mimořádně kompaktní a působivý design, vytříbená obrazová kvalita, jednoduché sdílení na sociální sítě a široká nabídka objektivů a dalšího příslušenství. Mimořádně kompaktní a působivý design, vytříbená obrazová kvalita, jednoduché sdílení na sociální sítě a široká nabídka objektivů a dalšího příslušenství. Se svým novým PEN E-PL6 ležérně zavěšeným přes rameno budete všude středem pozornosti. Tento nádherně zpracovaný fotoaparát je radost držet v ruce a na vaše přátele udělají dozajista dojem i úchvatné snímky z tohoto fotoaparátu. Nový štíhlý EZ zoom objektiv se pohodlně vejde do každé tašky a umělecké filtry dávají svobodu vaší tvořivosti.

Fotogalerie produktu
 
Recenze Olympus koupíte již za 8 990 Pro více informací klikněte sem.

Svou kreativitu můžete vyjádřit také prostřednictvím příslušenství: se širokou nabídkou řemínků a pouzder fotoaparát dokonale přizpůsobíte svému osobitému stylu. A skvělé snímky pořízené tímto fotoaparátem můžete snadno sdílet díky přibalené WiFi kartě, umožňující okamžité nahrání do chytrého telefonu a sdílení v sociálních sítích.

Zvažujete koupi Recenze Olympus? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Výrobce: Olympus
Typ fotoaparátu: kompakty s výměnným objektivem
Rozlišení: 16.1 Mpix
Optický zoom: 3 x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 4/3

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Olympus, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)