Recenze Olympus PEN E-PL7 již od 9 990 Kč

Olympus PEN E-PL7

Digitální fotoaparát Olympus PEN E-PL7 však není jen nějakou designovou hračkou, která sice hezky vypadá, ale nic neumí. Pod elegantním obalem se ukrývá výkonná elektronika, která se osvědčila již u vyššího modelu Olympus PEN OM-D E-M10. Používá stejný obrazový senzor a procesor, totožný 3osý stabilizátor, rychlost závěrky, stejný počet zaostřovacích bodů 81, rozlišení LCD a má stejnou rychlost FAST AF zaostřování atd. Digitální kompaktní fotoaparát Olympus PEN E-PL7 je vybavený výklopným displejem s velikostí úhlopříčky 3 palce a rozlišením 1 037 000 bodů. Drobnou inovací je, že displej lze vyklopit o 180 stupňů směrem dolů, což umožňuje pohodlné pořizování autoportrétů z více úhlů. Vyklopení displeje lze využít i pro fotografování z netradičních úhlů, nebo při makrofotografii živé přírody.

Fotogalerie produktu
 
Recenze Olympus PEN E-PL7 koupíte již za 9 990 Pro více informací klikněte sem.

Výhodou je též i to, že displej fotoaparátu Olympus PEN E-PL7 je dotykový a umožňuje nejen snadno se pohybovat v menu, ale i pořizovat snímky pouhým dotykem prstu. Prostě si zvolíte místo na fotografované scéně, kam chcete, aby digitální fotoaparát Olympus PEN E-PL7 zaostřil a on tak během zlomku sekundy učiní a případně i pořídí snímek.Olympus PEN E-PL7 je stejně jako většina nových bezzrcadlovek vybavený i funkcí Wi-Fi, která umožňuje nejen okamžité stažení právě pořízených fotografií do tabletu, nebo chytrého telefonu a jejich okamžité odeslání, ale i dálkové ovládání fotoaparátu Olympus PEN E-PL7 pomocí těchto zařízení.

Zvažujete koupi Recenze Olympus PEN E-PL7? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Výrobce: Olympus
Typ fotoaparátu: kompakty s výměnným objektivem
Rozlišení: 17 Mpix
Optický zoom: 3 x
Digitální zoom: 2 x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 4/3

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Olympus PEN E-PL7, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)