Recenze Panasonic Lumix DMC-FZ72 již od 5900 Kč

Skvělý a výkonný fotoaparát s 16,1 megapixelovým snímačem. Univerzálnímu použití fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-FZ72EP-K svědčí i bohatá výbava, která obsahuje jak zcela manuální a poloautomatické režimy, tak inteligentní automatický režim, scénické režimy, nebo zajímavé obrazové filtry a efekty. Nasnímejte raději více obrázků a vyberte si až poté ten pravý. Vyspělým obrazový procesor Venus Engine přijme ze snímače plnou kvalitu obrazu 16 megapixelů s rychlostí až 9 snímků za sekundu.

Fotogalerie produktu
 
Panasonic Lumix DMC-FZ72 koupíte již za 5900 Pro více informací klikněte sem.

S fotoaparátem Panasonic bude pořizování krásných videí zábavné a jednoduché. Fotoaparát se pyšní vysokou kvalitou nahrávání.Budete moci snadno pořizovat kvalitní videa v rozlišení Full HD (1920×1080). Video je zaznamenáno ve formátu AVCHD Progressive nebo MP4 se stereofonním zvukem. Vysoká kvalita fotek je zajištěna 16,1 megapixelovým MOS snímačem a procesorem Venus Engine.

Zvažujete koupi Panasonic Lumix DMC-FZ72? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Typ fotoaparátu: kompakty
Rozlišení: 16.1 Mpix
Optický zoom: 60x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát videa: MPEG-4
Rozlišení videa: 1920 x 1080
Frekvence snímků videa: 25 fps

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Panasonic Lumix DMC-FZ72, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)