Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX

Světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 mm, vysoce kvalitní optikou a kompaktními rozměry, konstruovaný pro použití na fotoaparátech Nikon formátu DX.
Objektiv nabízí maximální kontrolu nad hloubkou ostrosti což ocení především kreativnější fotografové. Celkově jde o nejlepší objektiv v poměru cena/výkon, který je v současné době na trhu a neměl by chybět v žádné fotografické brašně vedle digitální zrcadlovky.Pokud vás objektiv zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX koupíte již za 4 320 Pro více informací klikněte sem.
Objektivy AF-S NIKKOR jsou vybaveny ultrazvukovým zaostřovacím motorem Nikon SWM. Ten převádí rovinné vlnění do rotační energie, která pohání zaostřovací prvky objektivu. Tím je zajištěno okamžité zaostření obrazu při zachování vysoké přesnosti. Navíc systém vyniká svou tichostí.
Speciální zaostřovací režim M/A umožňuje bez časové prodlevy přepínat mezi automatickým a manuálním zaostřováním. Můžete tak činit i během zaostřování, tedy bez ohledu na aktivní režim autofokusu. K dispozici je i klasický režim manuálního zaostřování.
Zvažujete koupi Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Video recenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)