Nikon Coolpix L830

Tento digitální fotoaparát je vhodný pro začínající i náročnější fotografy, kteří se nechtějí zabývat zdlouhavým ručním nastavováním přístroje. Pro usnadnění je zde 18 přednastavených motivových programů, díky kterým dosáhnete nejlepších výsledků při nejrůznějších světelných podmínkách. Podle aktuální fotografované scény si vyberete některý z přednastavených programů, který bude nejlépe vyhovovat světelným podmínkám snímané scény. Na výběr zde máte například režimy: portrét, sporty, interiér, noční krajina, makro a protisvětlo. Náročnější uživatelé jistě potěší až 34násobný optický zoom, kterým si mohou přiblížit vzdálenější objekty. Zachytit tak budete moci drobné živočichy i vzdálené přírodní scenérie.
Pro zlepšení kvality vyfotografovaných portrétů je zde samospoušť s detekcí úsměvu a kontrola mrknutí. Samospoušť s detekcí úsměvu vám automaticky pořídí snímek osoby, která se právě usmívá. Kontrola mrknutí slouží jako varování v případě, že detekuje mrknutí snímané osoby v okamžiku expozice snímku. Pokud vás tento digitální fotoaparát zaujal a  zvažujete jeho koupi, zde najdete informace, kde jej můžete zakoupit nejlevněji !

 

Fotogalerie produktu
 
Nikon Coolpix L830 koupíte již za 5 099 Pro více informací klikněte sem.

Věrné zachycení výrazu obličeje
Funkce detekce tváří dokáže rozpoznat obličej snímané osoby, a maximálně ho zaostřit a provést další drobné úpravy, aby byl zachycen věrný výraz tváře, který může vypovídat o atmosféře fotografované scény.
Menu retušování pro okamžité vylepšení snímku
Zajisté oceníte menu retušování, díky kterému bude moci snímek upravit přímo na místě jeho pořízení pomocí řady filtrových efektů. Máte možnost zvolit, například filtr Selektivní barva. Tento filtr převede snímek na monochromatický a potom barevně zvýrazní vybranou část snímku.
Záznam Full HD videosekvencí se stereo zvukem
Fotoaparát umožňuje zaznamenat videa ve vysokém Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů. Díky tomu budou vaše videa plná drobných detailů a zachytíte tím atmosféru snímané scény. Natáčený objekt si můžete přiblížit několikanásobně pomocí optického zoomu. Fotoaparát je možné propojit s televizorem kabelem s konektorem HDMI, poté budete sledovat videa na velkém displeji vašeho televizoru.

 

Zvažujete koupi Nikon Coolpix L830? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Kombinovaná stabilizace obrazu doplněná o detekci pohybu
Kvalitní snímky bez rozmazání způsobeného třesem rukou pomáhá vytvořit kombinace optické a digitální stabilizace obrazu. Rozmazání způsobené pohybem snímaného objektu potlačuje zabudovaná detekce pohybu.

Klíčové vlastnosti

Základem každého fotoaparátu je kvalitní optická část. Tento model disponuje vysoce výkonným objektivem s 34x optickým zoomem, ohniskovou vzdáleností 4 – 136 mm a světelností 3 až 5,9. Objektiv je tvořen 12 čočkami a 9 členy. Optická a digitální stabilizace obrazu je doplněná o detekci pohybu. Obraz z objektivu snímá citlivý CMOS snímač s rozlišením až 16 MPx. Citlivost ISO se v režimu auto automaticky nastavuje v rozmezí 125 až 1600 a v manuálním režimu lze nastavit citlivost ISO na hodnotu až 3200.  Výklopný LCD displej o velikosti 3″ s rozlišením 921 000 bodů a šestistupňovou regulací jasu. Záznam na 59 MB interní paměti nebo na paměťové karty typu SD, SDHC a SDXC. Snadným nastavením fotoaparátu vás provede vícejazyčné menu s podporou češtiny.


Rozměry produktu jsou 111 x 75,8 x 91,2 mm a jeho hmotnost je 508 gramů i s baterií a paměťovou kartou. Přístroj je napájen čtyřmi tužkovými bateriemi typu AA, se kterými pořídíte maximálně 390 až 1180 snímků na jedno nabití podle typu baterie.

 

Pokud vás tento digitální fotoaparát zaujal a  zvažujete jeho koupi, zde najdete informace, kde jej můžete zakoupit nejlevněji !

VIDEORECENZE

 

 

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon Coolpix L830, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)