Nikon D7100

Sada fotoaparátu s objektivem D7100 AF-S DX NIKKOR 18–105 mm VR Kit
Všestranná sada fotoaparátu s objektivem. Sada obsahuje fotoaparát D7100 a výkonný objektiv AF-S DX NIKKOR 18–105 mm VR s 5,8× zoomem pro maximální všestrannost a systémem redukce vibrací pro potlačení účinků chvění fotoaparátu.

Poskytněte své fotografické vášni adrenalinovou injekci výjimečně výkonným fotoaparátem D7100.

Tento na své rozsáhlé vybavení a odolné tělo překvapivě lehký a kompaktní fotoaparát nabízí vynikající výkonnost ve formátu DX, která posune vaši fotografii na novou úroveň. Vzhledem k tomu, že přístroj D7100 neobsahuje antialiasingový filtr (OLPF), využívá maximálně možností obrazového snímače CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů a zachycuje s vysokou ostrostí i ty nejjemnější struktury. Systém automatického zaostřování s 51 zaostřovacími poli nabízí vysokou rychlost a extrémní přesnost na profesionální úrovni. Fotoaparát je odolný proti prachu a klimatickým vlivům, je vybavený horním a zadním krytem z hořčíkové slitiny, nabízí sériové snímání s frekvencí 6 obr./s, inovativní funkci výřezu 1,3× z formátu DX a vysokou citlivost s nastavením v rozmezí ISO 100-6400 pro vynikající výsledky za špatného osvětlení nebo při fotografování rychlých akcí.

Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !

Fotogalerie produktu
 
Nikon D7100 koupíte již za 25 499 Pro více informací klikněte sem.
Přístroj D7100 umožňuje fotografovat s využitím hledáčku nebo živého náhledu, aplikovat v reálném čase speciální efekty pro statické snímky i Full HD videosekvence a bezdrátově odesílat snímky* na chytrá zařízení pro jejich sdílení na sociálních médiích – poskytuje tak fotografům výjimečnou úroveň kontroly a možnost pracovat za libovolných podmínek na libovolném místě.

Vlastnosti:
*Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů bez antialiasingového filtru: poskytuje extrémně ostrý obraz s nejjemnějšími detaily.
*Systém zpracování obrazu EXPEED 3: nabízí rychlý provoz, věrnou reprodukci živých barev a zlepšenou redukci šumu.
*Citlivost ISO 100-6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600: zaručuje výjimečnou výkonnost za nízké hladiny osvětlení.
*Automatické zaostřování profesionální úrovně: využívá 51 zaostřovacích polí včetně 15 snímačů křížového typu pro rychlé a přesné automatické zaostření.
*Sériové snímání s frekvencí 6 obr./s: umožňuje zachycení i těch nejrychlejších akcí.
*Výřez 1,3× z plochy obrazového snímače pro rozšíření možností formátu DX: nabízí účinek použití delších ohniskových vzdáleností, umožňuje pracovat se snímací frekvencí až 7 obr./s a zaručuje automatické zaostřování ve větší ploše obrazového pole.
*2016pixelový RGB snímač měření expozice se systémem detekce motivu: provádí vysoce přesná měření pro získání optimální expozice (AE), automatického zaostření (AF) a automatického vyvážení bílé barvy (AWB).

Zvažujete koupi Nikon D7100? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.
*Full HD videosekvence D-Movie: 1920×1080 při frekvenci 24p/25p/30p až 50i/60i pro plynulý záznam videosekvencí.
*Výkonný hledáček: zobrazuje cca 100 % obrazového pole a nabízí zvětšení 0,94×.
*Monitor LCD s vysokým rozlišením: 8cm/3,2“ monitor s cca 1 229 000 pixely a širokým pozorovacím úhlem.
*Praktické přenosné provedení: výkonné vybavení v těle kompaktních rozměrů s hmotností pouhých 675 g.
*Odolné tělo s kryty z hořčíkové slitiny: utěsněné proti prachu a klimatickým vlivům.
*Dva sloty pro paměťové karty SD: umožňují postupný záznam snímků, zálohování nebo oddělený záznam snímků RAW a JPEG.
*Snadno dostupné praktické funkce: zlepšené tlačítko „i“ a možnost bodového vyvážení bílé barvy pro rychlé a přesné nastavení vyvážení bílé barvy v režimu živého náhledu.
*Funkce Active D-Lighting (ADL): zachovává detaily ve světlech a stínech pro optimálně vyvážené snímky.
*Vysoký dynamický rozsah (HDR): kombinuje dvě expozice na jediném snímku pro získání snímků kontrastních motivů s vysokou úrovní detailů.
*Režim speciálních efektů: umožňuje vybírat a aplikovat efekty na statické snímky a videosekvence v režimu živého náhledu.
*Bezdrátová propojitelnost*: podpora bezdrátového mobilního adaptéru WU-1a.
*Objektivy NIKKOR: s vysoce oceňovanými objektivy NIKKOR plně využijete výhod obrazového snímače fotoaparátu s 24,1 milionů pixelů a režimem výřezu 1,3× při tvorbě výjimečných snímků a oceníte snadnou přenosnost objektivů formátu DX.
*Dálkové ovládání: pomocí bezdrátového vysílače/přijímače WR-R10 a bezdrátového vysílače WR-T10 můžete bezdrátově ovládat spuštění závěrky, resp. můžete v kombinaci s dálkovým ovládáním WR-1 plně ovládat nastavení fotoaparátu.

Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !

 

 

VIDEORECENZE

 

 

 

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon D7100, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)