Canon EF 50mm f/1.8 II

Značkový fixní objektiv Canon EF 50mm f/1.8 II disponuje ohniskovou vzdáleností 50mm a světelností velice pěkných f/1.8. Fotografie je schopen snímat ze vzdálenosti pouhých 45cm, která je u objektivů s ohniskovou vzdáleností 50 mm standardní.
Prakticky kruhová clona dodává nezaostřeným oblastem jemnější a rovnoměrnější vzhled. Ostré objekty v popředí vynikají na jemně rozmazaném pozadí..Pokud vás objektiv zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Canon EF 50mm f/1.8 II koupíte již za 2 630 Pro více informací klikněte sem.
Jedná se o nejlehčí objektiv řady EF vážící pouhých 130 g. Gaussova optika poskytuje ostrý obraz při všech zaostřovacích vzdálenostech a také vynikající vyvážení barev a kontrast. Jako součást vyhlášené řady objektivů EF je model EF 50 mm f/1,8 II vybaven vestavěným motorem automatického zaostřování, který zajišťuje rychlé přímé automatické zaostřování. Objektiv rovněž obsahuje elektromagnetickou clonu, která vždy zajišťuje dosažení správné polohy mechanické clony.
Zvažujete koupi Canon EF 50mm f/1.8 II? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.
Specifikace
utomatické/manuální ostření
Ano/Ano
Určeno pro fotoaparáty
Canon EOS
Typ bajonetu
Canon EF
Průměr filtru (mm) 52
Hmotnost (g) 130

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Canon EF 50mm f/1.8 II, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)