Nikon AF-S 50mm f/1.8G

Lehký a kompaktní 50mm základní objektiv. Objektiv se vyznačuje vysokou světelností f/1,8 , která je ideální pro nízké hladiny osvětlení nebo pro případ potřeby malé hloubky ostrosti, a nabízí jasný obraz v hledáčku.
Přepracovaná optická konstrukce využívá asférický optický člen pro dosažení vyšší kvality obrazu a exkluzivní ultrazvukový zaostřovací motor Nikon SWM pro tichý a rychlý provoz..Pokud vás objektiv zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Nikon AF-S 50mm f/1.8G koupíte již za 4320 Pro více informací klikněte sem.
50mm základní objektiv formátu FX (ekvivalent 75mm objektivu při použití na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu Nikon DX).Vysoká světelnost f/1,8 je ideální pro nízkou hladinu osvětlení a fotograf tak může regulovat hloubku ostrosti. Konstrukce objektivu se skládá ze 7 čoček rozdělených do šesti členů, z nichž jeden je hybridní asférický. Asférické členy eliminují geometrické zkreslení obrazu a jiné vady zobrazení. Navíc svou konstrukcí snižují hmotnost a velikost objektivu.
Zvažujete koupi Nikon AF-S 50mm f/1.8G? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.
Specifikace
Počet lamel clony : 7 (s optimalizovaným tvarem)
Zaostřovací režimy : M/A a M
Průměr filtrového závitu : 58 mm
Průměr × délka : Cca 72 × 52,5 mm
Hmotnost : Cca 185 g

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon AF-S 50mm f/1.8G, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)