Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

S objektivem Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM se dostanete blíže k vzdálených objektů, například při sportu nebo pozorování zvířat, žijících ve volné přírodě. Objektiv s technologiemi STM a optickým stabilizátorem obrazu poskytuje dokonale ostrou kvalitu snímků bez rozmazání.
Kompaktní teleobjektiv se zoomem: Přibližte se k akci s EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS STM. Kompaktní, lehká konstrukce poskytuje výbornou přenosnost.
STM motor technologie: STM mechanismus motoru zajišťuje plynulé a tiché zaostřování nejen při záznamu videosekvencí na kompatibilních fotoaparátech..Pokud vás objektiv zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM koupíte již za 5 999 Pro více informací klikněte sem.
Zachování ostrosti kresby objektivu EF–S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM napomáhá technologie Image Stabilizer společnosti Canon. To umožňuje používat rychlosti závěrky až o 3,5 kroku pomalejší, než je obvyklé a zároveň zachovat ochranu před vlivem otřesů fotoaparátu – vynikající vlastnost pro slabší osvětlení nebo fotografování s dlouhým nastavením zoomu. Detekce sledování pohybujících se objektů automaticky vypíná stabilizaci ve vodorovném nebo svislém směru a přispívá tak k rychlosti při fotografování objektů v pohybu.
Zvažujete koupi Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.
Specifikace
Konstrukce objektivu členy/skupiny: 15/12
Počet lamel clony: 7
Maximální clona: 22–32
Minimální zaostřovací vzdálenost m: 0.85
Maximální zvětšení násobek: 0,29 při 250 mm
Informace o vzdálenosti: Ano
Stabilizátor obrazu: 3,5krokový
Pohon automatického zaostřování AF: Krokový motor

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)