Nikon 1 J4

Zachyťte každý okamžik s bleskurychlým fotoaparátem Nikon 1 J4. Tento rychlý, lehký, kvalitně zpracovaný a snadno přenosný systémový fotoaparát nabízí vysokou kvalitu a bezproblémové ovládání.

Výkonná kombinace osvědčených technologií, výjimečné rychlosti a snadného ovládání fotoaparátu Nikon 1 J4 nedovolí uniknout žádnému objektu. Bez ohledu na to, jestli budete chtít zaznamenat první krůčky vašeho dítěte nebo cílovou fotografii rychlé sportovní akce, proslulý systém zpracování obrazu Nikon EXPEED, obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů a rychlé automatické zaostřování zachytí každý pohled, mrknutí a okamžik. Skvěle reagující dotykový monitor umožňuje ovládat vše potřebné klepnutím nebo posunutím prstu a vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje připojení, sdílení a tvorbu v terénu.Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !!!

Fotogalerie produktu
 
Nikon 1 J4 koupíte již za 7 990 Pro více informací klikněte sem.
 • Působivá kvalita obrazu: užívejte si krásně detailní snímky až do citlivosti ISO 12 800 s velkým obrazovým snímačem CMOS s 18,4 milionu pixelů. Tento rychlý obrazový snímač formátu CX je konstruován bez optického antialiasingového filtru a maximálně využívá každý pixel pro získání brilantních snímků i při fotografování za slabého osvětlení.
 • Systém zpracování obrazu EXPEED 4A: systém zpracování obrazu Nikon s dvěma výkonnými obvody, který zaručuje rychlé pořizování vynikajících snímků a HD videosekvencí. Jeden obvod umožňuje dosažení vynikající redukce šumu, vysoké ostrosti obrazu a bohaté gradace snímků. Druhý obvod zajišťuje rychlé a spolehlivé zpracování dat a plynulé sériové snímání.
 • Objektiv 1 NIKKOR dodávaný v sadě: s objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM zaostříte každou akci. Elektrické motorické nastavení zoomu umožňuje rychlé a plynulé zoomování, takže snadno zachytíte vše od vzdálených objektů až po snímky zblízka ve velkém měřítku. Objektiv je konstruován pro okamžité fotografování a vynikající přenosnost – vysune se v okamžiku zapnutí fotoaparátu a zasune se v okamžiku jeho vypnutí.
 • Pokročilý hybridní AF: s AF systémem obsahujícím 105 zaostřovacích polí s podporou fázové detekce zaostříte okamžitě každou akci. Automatické zaostřování s fázovou detekcí se používá u digitálních jednookých zrcadlovek a udržuje tempo s fotografovaným objektem bez ohledu na to, jak rychle se objekt pohybuje. Pokud je objekt slabě osvětlený nebo se nachází na kraji obrazového pole, tento inteligentní hybridní systém okamžitě přepne na automatické zaostřování s detekcí kontrastu pro perfektní zaostření v libovolném okamžiku.
 • Každá sekunda se počítá: Nikon 1 J4 je schopen zachytit každou akci ještě rychleji, než můžete pozorovat její průběh. Fotoaparát rychle pořídí v jediné sérii 20 snímků snímací frekvencí až 60 obr./s při pevném zaostření před expozicí prvního snímku série, resp. snímací frekvencí až 20 obr./s při použití kontinuálního zaostřování. Odhalí tak všechny krásy okamžiků skryté ve zlomcích sekund.
Zvažujete koupi Nikon 1 J4? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.
 • Skvělé kinematografické zážitky: fotoaparáty Nikon 1 umožňují snadno pořizovat působivé videoklipy v rozlišení Full HD (1080p). Filmování lze ihned zahájit pouhým stisknutím tlačítka záznamu videosekvence: získáte plynulou stopáž i v případě rychlých akcí a znovu prožijete každý okamžik v režimu Zpomalený záznam, který zaznamená tři sekundy dlouhou HD videosekvenci frekvencí 120 obr./s a tuto následně přehrává po dobu 12 sekund. Elektronická redukce vibrací (VR) zachovává stabilní obraz i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti zoomu.2
 • Fotografování během záznamu videosekvencí: proč volit mezi pořízením videosekvencí nebo statických snímků, když můžete mít obojí současně? S fotoaparáty Nikon 1 můžete pořizovat jednoduchým stisknutím tlačítka spouště statické snímky ve vysokém rozlišení i během filmování nebo můžete použít novou funkci Automatické pořizování snímků, která provádí analýzu každého záběru a při dosažení optimálních podmínek provede automatickou expozici snímku.
 • Kreativní režimy videosekvencí: režimy Zrychlený záznam, Trhaný obraz a 4s videosekvence ve vás probudí opravdového kameramana. Pomocí režimu Zrychlený záznam dodáte energii pouličním scénám, režim Trhaný obraz propůjčí záznamům vzhled stop-motion animací a režim 4s videosekvence zvýší expresivitu záznamů (až 8 těchto klipů lze spojit do jediné videosekvence).
 • Dotykové ovládání s vynikající citlivostí: elektrostatický 7,5cm (3“) dotykový monitor LCD s 1 037 000 pixely činí z ovládání fotoaparátu Nikon 1 J4 skutečnou radost. Funkce Expozice dotykem umožňuje rychle pořizovat snímky zaostřené na místo, na které klepnete prstem; funkce Zaostření dotykem upravuje zaostření při fotografování nebo filmování v režimu pokročilých videosekvencí; jednoduchým klepnutím prstem lze rovněž přistupovat ke klíčovým nastavením fotoaparátu, k filtrům a dalším efektům.
 • Připojení Wi-Fi: funkce Wi-Fi fotoaparátu Nikon 1 J4 umožňuje snadné připojení, sdílení a tvorbu. Vysoce kvalitní snímky lze přímo z fotoaparátu odeslat do chytrého telefonu nebo tabletu pro okamžité sdílení1 nebo je lze v chytrém zařízení uložit. Také zde lze přistupovat ke kreativním fotografickým aplikacím.
 • Dálkové fotografování: připojte chytré zařízení a rozšiřte své fotografické možnosti. Za pomoci připojeného chytrého zařízení pro vzdálené spouštění závěrky fotoaparátu můžete pořizovat vynikající autoportréty nebo skupinové snímky, na kterých budete rovněž přítomni. Díky kontrole obrazu na velkém monitoru tabletu dosáhnete perfektních kompozic.
 • Pohyblivé momentky: zobrazte více z každého okamžiku a vytvořte jedním stisknutím tlačítka snímky, které se budou pohybovat. Fotoaparát vytváří zachycením okamžiku v čase pomocí krátké zpomalené videosekvence končící vlastním statickým snímkem ve vysokém rozlišení „živoucí snímky“, které lze snadno sdílet.
 • Živé nastavení: rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pro zmrazení pohybu, úpravu jasu nebo rozmazání pozadí stačí jen upravovat nastavení ovládacích sloupců zobrazovaných vedle obrazu aktuálního záběru objektivu na monitoru. Účinky prováděných změn lze předem pozorovat na monitoru LCD a vidět přesně takový obraz, jaký zachytíte při stisknutí tlačítka spouště na snímku.

Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde !!!

Rozměry (Š × V × H) Cca 99,5 × 60 × 28,5 mm, bez výstupků

Hmotnost Cca 232 g, včetně baterie a paměťové karty, ale bez krytky těla; cca 192 g, pouze tělo fotoaparátu

Dodávané příslušenství:

Krytka těla BF-N1000, popruh AN-N1000, kabel USB UC-E20, disk CD-ROM ViewNX 2, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL22 (včetně krytky kontaktů), nabíječka baterií MH-29 (v zemích, ve kterých je vyžadován, se dodává zásuvkový adaptér; provedení adaptéru závisí na zemi prodeje), objektiv (dodávaný pouze v případě zakoupení sady fotoaparátu s objektivem)

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)