Nikon Coolpix S7000 již od 3700 Kč

Digitální fotoaparát s kvalitním CMOS snímač a rozlišením až 16 milion pixelů. V levných fotoaparátech nezřídka potkáme CCD čipy, které trpí nižší citlivostí na světlo a vyšším elektronickým šumem. Nikon zde ale použil kvalitní CMOS snímač, který dosahuje citlivosti ISO až 6400 a míra šumu je tak viditelně nižší oproti levným fotoaparátům. Podobný snímač totiž využívají například i zrcadlovky. Fotoaparát umožňuje natáčet vysoce kvalitní videa. Maximální rozlišení u videí činí FullHD, tedy 1920 × 1080 pixelů, a to až při 60 snímcích za vteřinu. Volit však samozřejmě můžete i nižší rozlišení i snímkovací frekvenci. Vše je jen na vašich preferencích.

Fotogalerie produktu
 
Nikon Coolpix S7000 koupíte již za 3700 Pro více informací klikněte sem.
Objektiv s 20-násobným zoomem, který lze díky funkci Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 40násobný, zachytí každý detail. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje nahrávání všech důležitých okamžiků vašeho života. Všechny vaše záznamy budou natočeny ve vysoké Full HD kvalitě (1080/60p). Videa můžete také upravit během jejich přehrávání.
Zvažujete koupi Nikon Coolpix S7000? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Rozlišení: 16 Mpix
Optický zoom: 20 x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímku: JPEG, MPEG-4
Formát videa: MPEG-4, AVC/H.264
Rozlišení videa: 1920 x 1080
HD Video: ano
Full HD video: ano

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon Coolpix S7000, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)