Panasonic Lumix DMC-FZ300 již od 12 500 Kč

Panasonic Lumix DMC-FZ300 je kompaktní fotoaparát s brilantní objektivem Leica DC s úžasnou světelností f2,8. U videa nechybí ani možnost využít klasické Full HD s rozlišením 1920×1080 při formátu AVCHD nebo MP4. Kromě výklopného 3″ dotykového displeje s rozlišením 1040 tisíc bodů má Panasonic Lumix DMC-FZ300 i velký OLED hledáček. Ten nabídne zvětšení 0,7x a vy můžete pohodlně fotit i na přímém slunci.

Fotogalerie produktu
 
Panasonic Lumix DMC-FZ300 koupíte již za 12 500 Pro více informací klikněte sem.
Dalšími přednostmi tohoto bridge fotoaparátu jsou například sáňky na externí blesk nebo 3,5mm mm jack pro připojení mikrofonu. Bezdrátové rozhraní Wi-Fi umožní například ovládání fotoaparátu chytrým mobilem nebo tabletem a okamžité sdílení na sociálních sítích. Zachyťte i tu nejrychlejší akci díky technologii Depth From Defocus. Fotoaparát Lumix FZ300 využívá tuto zcela novou technologii k okamžitému výpočtu vzdálenosti mezi předměty nacházejícími se na snímku a objektiv posune jedním rychlým a plynulým pohybem. Tento nový systém také zvyšuje stabilitu nepřetržitého ostření při nahrávání videa. Zajímavostí je funkce 4K Photo, která přináší do fotografování zcela nový prvek.
Zvažujete koupi Panasonic Lumix DMC-FZ300? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Rozlišení: 12 Mpix
Optický zoom: 24x
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímku: JPEG, MPEG-4, RAW
Formát videa: AVCHD, MP4
Rozlišení videa: 3840 x 2160
HD Video: ano

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Panasonic Lumix DMC-FZ300, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)