Recenze Nikon D5300 již od 11 900 Kč

Nová zrcadlovka od společnosti Nikon s procesorem EXPEED 4 s vyšší rychlostí, 39bodovým ostřením AF a 2016 pixelovým RGB snímačem pro měření expozice. Je jako stvořený pro zachycení nápaditých snímků i videosekvencí, jemuž se jiný fotoaparát jen tak nevyrovná. Pro kompozici snímků uživatel jistě ocení výklopný otočný displej s úhlopříčkou tři palce a elektronický hledáček. Automatická volba motivových programů vybírá nejvhodnější nastavení pro aktuální scénu. Je připraveno i několik režimů pro fotografování osob s detekcí tváří. Sériové snímání umožňuje zachycovat rychle probíhající akce frekvencí až 5 obr./s. Kromě běžných fotografií je možné pořizovat také videa ve Full HD rozlišení při frekvenci 30 fps. Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Nikon D5300 koupíte již za 11900 Pro více informací klikněte sem.

Snímač CMOS s 24.2 miliony pixely, obrazový snímač EXPEED 3, vestavěné WiFi, GPS přijímač, Videozáznam ve Full HD kvalitě se stereofonním zvukem, 8.1cm (3.2″) TFT monitor s rozlišením 1 037 000 pixelu, široká paleta efektů a filtrů. Opatřete své snímky geografickými značkami s přesnými informacemi o poloze. Jde o vynikající způsob přípravy snímků z cest na pozdější sdílení.

Zvažujete koupi Nikon D5300? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Typ fotoaparátu: zrcadlovky
Rozlišení: 24.2 Mpix
Optický zoom: 3 x
Napájení: Akumulátor
Rozlišení videa: 1920 x 1080
HD Video: ano
Full HD video: ano
Frekvence snímků videa: 60 fps
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: APS-C
Maximální rozlišení snímků: 6016 x 4016 pixelů
Formát snímku: JPEG, RAW
Videosekvence: ano
Formát videa: MOV

Video recenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Nikon D5300, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)