Recenze Panasonic Lumix DMC-FZ200 již od 7900 Kč

Digitální fotoaparát vybavený EVF ultrazoomem s 24x optickým zoomem se stabilizací a vysoce citlivým 12,1 megapixelovým MOS senzorem.
Vysoce citlivý 12,1megapixelový MOS senzor a technologie Venus Engine vyzdvihují odezvu, citlivost a kvalitu obrazu fotoaparátu DMC-FZ200 na vyšší úroveň. Vysoce citlivý MOS senzor se pyšní vynikajícím poměrem signálu/šumu, což má za následek super jasný obraz s menším šumem i při vysoce citlivém záznamu. Model DMC-FZ200 obsahuje nově vyvinutý elektronický hledáček 0,2″ EVF s vysokým rozlišením 1 312 000 bodů, 100% zorné pole. Díky zvýšení rychlosti z 30 fps na max. Díky technologii inteligentního rozlišení je rovněž k dispozici 48x inteligentní zoom. Objektiv je vybaven technologií povrchové nano vrstvy, která minimalizuje zdvojené obrazy a odlesky z objektivu. Pokud vás tento fotoaparát zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
Panasonic Lumix DMC-FZ200 koupíte již za 7900 Pro více informací klikněte sem.

Panasonic DMC- FZ200 je vybaven MOS snímačem s rozlišením přibližně 12.1 megapixelu. Díky optické stabilizaci se obraz stabilizuje přesně v okamžiku, kdy potřebujete. Fotoaparát Vám umožní pořizovat video v MP4 formátu s FullHD rozlišením 1080p, rychlostí 60 snímků za sekundu. Buďte rychlí jako blesk, promyšlený systém autofokusu vám to umožní. Funkce Light Speed AF ostřící na rychle se pohybující objekty a sériové snímání až 12 snímků za sekundu vám rozhodně klacky pod nohy házet nebudou. Těšte se na nejostřejší snímky, jaké jste kdy vytvořili.

Zvažujete koupi Panasonic Lumix DMC-FZ200? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Typ fotoaparátu: kompakty
Rozlišení: 12.1 Mpix
Optický zoom: 24x
Digitální: zoom 4x
Rozlišení videa: 1920 x 1080
HD Video: ano
Full HD video: ano
Frekvence snímků videa: 120 fps
Napájení: Akumulátor
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 1/2,3
Formát videa: AVCHD. MP4

Videorecenze

Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Panasonic Lumix DMC-FZ200, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)