Recenze Canon EOS 1300D již od 8 790 Kč

Canon EOS 1300D

Pořizujte pohodlně osobité snímky v kvalitě digitální jednooké zrcadlovky a filmy v rozlišení Full HD se skutečnou filmovou atmosférou pomocí 18,0MP fotoaparátu EOS 1300D. Sdílejte okamžitě přes síť Wi-Fi a připojte se snadno k chytrému zařízení pomocí technologie NFC*. * Kompatibilní zařízení se systémem Android a technologií NFC
Přirozené snímky za slabého osvětlení
Canon EOS 1300D pořizujte nezapomenutelné snímky za slabého osvětlení pomocí velkého rozsahu citlivosti ISO od ISO 100 do 6400 (s možností rozšíření do ISO 12800), který zmenšuje potřebu použití blesku. Budete tak moci přesně zachytit přirozenou atmosféru každičkého okamžiku.

Fotogalerie produktu
 
Recenze Canon EOS 1300D koupíte již za 8 790 Pro více informací klikněte sem.

Fotografujte skvělé snímky s detaily, barvami a kontrastem, které přesně odpovídají skutečnosti, zásluhou procesoru DIGIC 4+. Pomocí technologie NFC* (Near Field Communication) se můžete rychle připojit ke kompatibilním smartphonům a tabletům se systémem Android a spustit aplikaci Camera Connect jediným klepnutím. Můžete se také připojit k zařízením se systémem iOS a zařízením nevyužívajícím technologii NFC a spustit aplikaci přes síť Wi-Fi. Ideální pro snadný přenos a sdílení snímků a filmů na cestách. Snímejte úžasně detailní filmy v rozlišení Full HD s nádhernou filmovou atmosférou zásluhou kontroly nad hloubkou ostrosti, která zajišťuje ostré zachycení objektu a současně nádherně rozmazané pozadí.Nechte automatický inteligentní scénický režim pracovat za vás a pořizujte skvělé snímky, aniž byste museli mít obavy ohledně nastavení. A když budete připraveni, otestujte svoji kreativitu s plně ručním ovládáním.

Zvažujete koupi Recenze Canon EOS 1300D ? Doporučujeme vám podívat se na srovnání cen tohoto modelu v českých obchodech, které zobrazíte kliknutím sem.

Specifikace
Typ: Přibližně 22,3 × 14,9 mm
Efektivní pixely: 18,0 megapixelu
Pixely: Přibližně 18,7 megapixelu
Poměr stran 3:2
Nízkopásmový filtr: Vestavěný/fixovaný
Čištění snímače: Ruční čištění a pořizování dat pro odstranění prachu
Typ barevného filtru: Primární barvy
OBRAZOVÝ PROCESOR: DIGIC 4+
OBJEKTIV: Montáž objektivu
EF/EF-S: Ohnisková vzdálenost
Ekvivalent 1,6násobku ohniskové vzdálenosti objektivu
ZAOSTŘOVÁNÍ: TTL-CT-SIR se snímačem CMOS
Systém automatického zaostřování / AF body 9 AF bodů (uprostřed křížový f/5,6)

Videorecenze


Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Canon EOS 1300D , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)